Producent MSI po raz kolejny zaskakuje promocją! Tym razem wystarczy zakupić jeden monitor z serii Optix, Creator lub Prestige, aby otrzymać bon paliwowy na stację Orlen o wartości do 400zł!  

 
Do udanego wakacyjnego wyjazdu z pewnością może przyczynić się najnowsza promocja od MSI. Biorąc udział w akcji cieszyć się można nie tylko z nowego monitora, ale również ze specjalnego bonu do wykorzystania na stacji paliw Orlen. Wystarczy jedynie zakupić jeden z monitorów objętych promocją i dokonać zgłoszenia na stronie producenta, a następnie czekać na wynik. Nic więcej!   

 

Monitory z bonem 200 zł

Chcąc otrzymać bon o wartości dwustu polskich złotych należy wybrać i zakupić jeden z monitorów z serii Optix objętych promocją: 

 

Przykładowym monitorem objętym promocją jest Optix G241VC, którego wyróżnia 23,6 calowy ekran LCD z dodatkowym podświetleniem LED oraz aż 178 stopniowym kątem widzenia. Częstotliwość odświeżania na poziomie 75Hz i czas odpowiedzi matrycy wynoszący tylko 1 milisekundę to gwarancja tego, że monitor odzwierciedli każdy detal. Nie zabrakło również technologii Flicker free oraz filtra niebieskiego światła – specjalnie dla ochrony oczu użytkownika.  

 Monitor z bonem 300 zł 

Monitory objęte promocją: 

Optix MAG341CQ to monitor klasy premium, który dzięki przekątnej 34 cala oraz rozdzielczości 3440x1440 pikseli z pewnością spełni najwyższe standardy. Promień krzywizny wynoszący 1800R, szybkość odświeżania 100Hz, proporcje ekranu 21:9 pozwolą dostrzec każdy najmniejszy detal na ekranie. Technologia Free Sync chroni przed opóźnieniami i lagami.

Monitory z bonem 400 zł

Wybierz jeden z monitorów:

Dedykowany dla fotografów oraz grafików monitor Creator PS321URV to 32 calowy ekran z niezawodnym panelem IPS. Szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni, regulowana wysokość podstawy w połączeniu z realistyczną paletą kolorów. Magnetyczna osłona ekranu monitora chroni przed światłem zewnętrznym, redukuje blaski i sprzyja skupieniu uwagi.

Warunki promocji

Aby skorzystać z promocji wystarczy jedynie wybrać te modele monitorów, które biorą udział w akcji, a następnie zgłosić je na stronie promocji. Oferta trwa od 14 czerwca do 11 lipca. Kup jak najszybciej i zyskaj bon na paliwo na stacji Orlen o wartości do 400 zł!