Wakacje już dawno dobiegły końca, więc na pocieszenie producent MSI przedstawił specjalną promocję na wybrane modele monitorów.  

Od dłuższego czasu myślałeś o zakupie nowego monitora do swojego stanowiska? Nowa promocja MSI jest skierowana jest właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się z modelami objętymi promocją i zaoszczędź nawet do trzystu złotych!  

 

Monitory biorące udział w promocji: 

 

Monitor Optix MAG272CQR posiada 27 cale i wyposażony został w bardzo dobrej jakości matrycę VA z rozdzielczością WQHD oraz odświeżaniem aż 165Hz. Czas reakcji na poziomie 1 milisekundy w połączeniu z pozostałymi parametrami gwarantuje płynność obrazu. Oprócz 178 stopniowego kąta widzenia monitor wyróżnia się odwzorowanie przestrzeni barw na poziomie 90% palety DCI-P3 oraz 100% sRGB. Do źródeł obrazu można podłączyć się za pomocą dwóch gniazd HDMI, pojedynczego DisplayPort. Na tylnej ściance znajduje się podświetlenie RGB obsługiwane przed dedykowane oprogramowanie MSI Mystic Light.  

 

Optix G241VC to 23,6 calowy monitor o rozdzielczości Full HD oraz 178-stopniowym kącie widzenia. Poziom krzywizny wynoszący 1800R jest optymalny dla ludzkiego wzroku. Częstotliwość odświeżania na poziomie 75Hz oraz 1 milisekundowy czas odpowiedzi matrycy pozwoli skupić się użytkownikowi na płynnym obrazie. Technologia Flicker free oraz filtr niebieskiego światła chronią wzrok przed zmęczeniem.

Warunki promocji 

Wybierz jeden z monitorów objętych promocją i zaoszczędź nawet do 300 polskich złotych. Pośpiesz się – oferta trwa do 3 października!