• Uniwersalny odbiornik USB 3Dconnexion Universal Receiver

Symbol: 3DX-700069
59.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 5.5
List polecony ekonomiczny 5.5
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 7
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 8
Paczkomat (INPOST) 8
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 10
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 12
Przesyłka Kurierska 12
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 15
Dostępność 2 szt.

Uniwersalny odbiornik USB 3Dconnexion - niewielkie urządzenie o dużych możliwościach

Prezentowany odbiornik to urządzenie, które z powodzeniem obsługiwać będzie wszystkie bezprzewodowe produkty 3Dconnexion. Co więcej, może obsłużyć ich maksymalnie aż pięć, zapewniając połączenie każdego z nich z komputerem. Z uwagi na niewielkie rozmiary jest łatwy w transporcie, jednak jednocześnie ma duże możliwości. W dalszej części opisów przedstawiamy więcej szczegółów. 

Wyjątkowo płynna i wydajna transmisja danych

Korzystanie z bezprzewodowego środowiska, które jednocześnie będzie tak samo wydajne, jak to przewodowe, nie jest już tylko niespełnionym marzeniem - uniwersalny odbiornik USB 3Dconnexion potrafi coś takiego zapewnić. Wystarczy, że użytkownik podłączy go do PC lub Maca, a technologia 2,4 GHz wykona całą resztę, gwarantując niezwykle stabilną jakość połączenia, bez żadnych strat w kwestii sygnału. 

Wygodny transport

Odbiornik celowo zaprojektowany został w taki sposób, by podczas transportu nie było potrzeby wyjmowania go z portu w laptopie - jego niewielkie rozmiary sprawiają, że nie ma tu ryzyka uszkodzenia urządzenia. 

Błyskawiczna konfiguracja dzięki 3DxWare 10

Jak już wspominaliśmy na początku, uniwersalny odbiornik USB 3Dconnexion obsłużyć może nawet pięć bezprzewodowych urządzeń tego producenta. Szybki przegląd sparowanego sprzętu możliwy jest z kolei z pomocą interfejsu sterownika 3DxWare 10. Użytkownik może dzięki niemu w prosty sposób zarówno dodawać, jak i usuwać wybrane urządzenia. 

Parowanie urządzeń bezprzewodowych? Żaden problem!

Uniwersalny odbiornik USB wyjątkowo łatwo sparować można z bezprzewodowymi produktami 3Dconnexion. Tu również konieczna będzie najnowsza wersja wspomnianego już sterownika 3DxWare 10 - należy pobrać go ze strony producenta i zainstalować na swoim komputerze. Uniwersalny odbiornik USB figurował będzie pod nazwą Universal Receiver - należy wybrać go z listy, a następnie wybrać komendę dodawania urządzenia (Add device). Instrukcje w oknie dialogowym poprowadzą następnie użytkownika przez dalszą część procesu parowania urządzeń bezprzewodowych. 

Dane techniczne Uniwersalnego odbiornika USB 3Dconnexion

  • Technologia 2,4 GHz zapewniająca połączenie w czasie rzeczywistym
  • Obsługa pięciu bezprzewodowych urządzeń firmy 3Dconnexion
  • Niewielkie rozmiary

Wymiary

  • Długość: 18 mm
  • Szerokość: 14 mm
  • Wysokość: 6 mm
  • Waga: 1,8 g

Gwarancja 2 lata

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie