• Kategorie
  • Szukaj
  • Ładowarki sieciowe

Nowoczesne ładowarki sieciowe do telefonów

Smartfony to urządzenia, które wykorzystuje się nie tylko do rozmów telefonicznych czy wysyłania wiadomości. Coraz częściej służą także do pracy. Ich intensywne użytkowanie sprawia, że podstawowymi akcesoriami,które zawsze warto mieć przy sobie, są ładowarki sieciowe do telefonów. Czym powinna wyróżniać się dobra sieciowa ładowarka do telefonu? Każdy z użytkowników może doceniać jej inne parametry. Coraz częściej liczy się jednak, aby miała ona możliwość ładowania kilku urządzeń jednocześnie. Takie i inne modele znajdziesz w naszej ofercie.

Ładowarka sieciowa do telefonu z wieloma wejściami

Sieciowa ładowarka do telefonu powinna zapewniać szybkie i bezpieczne naładowanie wybranego sprzętu . Co w przypadku, kiedy korzysta się z kilku urządzeń z różnymi portami? Zazwyczaj do każdego z nich potrzebna jest inna ładowarka. Doładowanie telefonów czy innych gadżetów elektronicznych bywa wówczas jednak problematyczne m.in. ze względu na ograniczoną liczbę wolnych kontaktów, do których można je podłączyć. Rozwiązaniem jest w tym przypadku skorzystanie ze sprzętu, który umożliwia ładowanie wielu urządzeń jednocześnie.

Dostępna w naszej ofercieszybka ładowarka sieciowa do telefonu trójportowa Aukey PA-B6S Omnia Mix3 90 W to uniwersalne i bardzo praktyczne wyposażenie. Umożliwia jednoczesne podłączenie aż trzech urządzeń. Dotyczy to nie tylko samego telefonu. Przy jej pomocy można również naładować:

  • tablet,
  • laptop,
  • aparat.

Ładowarki sieciowe do telefonów - wybierz najlepsze urządzenie

Jeszcze kilka lat temu producenci telefonów komórkowych stosowali porty ładowania pasujące do konkretnej marki urządzeń. Obecnie większość smartfonów dostępnych na rynku wyposażona jest w jeden standard wejścia. Wyjątkiem są urządzenia Apple.

W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne ładowarki sieciowe do telefonów z kilkoma wejściami. Dzięki temu korzystając z jednego akcesorium, wystarczy dopasować do niego przewody pasujące do konkretnego urządzenia. Aukey PA-F3 PD Swift Mix 30 W to ładowarka dwuportowa, która obsługuje wyjście USB oraz USB-C, a Aukey PA-B6S Omnia Mix3 90 W ma aż trzy wyjścia umożliwiające ładowanie do trzech urządzeń jednocześnie. Zależy Ci na szybkości ładowania? Zdecydowanie najlepszą opcją będzie model Aukey PA-T14 Quick.