• Kategorie
  • Szukaj
  • Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe - gadżet dla każdego kierowcy

Ładowarka samochodowa to akcesorium, w które powinien wyposażyć się każdy kierowca. Takie praktyczne wyposażenie jest bardzo ważnym elementem podróży, ponieważ telefony służą obecnie już nie tylko do rozmów czy wysyłania wiadomości, ale również do:

  • korzystania z nawigacji,
  • używania aplikacji ostrzegających o sytuacjach na drodze.

Ładowarki samochodowe są przydatne szczególnie w długich trasach, gdzie do pokonania są setki kilometrów. Wówczas obciążenie baterii jest na tyle duże, że konieczne jest ładowanie telefonu w trakcie jazdy, czasem nawet kilka razy w trakcie podróży.

Ładowarki samochodowe - sklep z dobrą ofertą to podstawa!

Producenci oferują wiele różnorodnych modeli urządzeń, jakimi są ładowarki samochodowe. Sklep BlackWhite.TV selekcjonuje wyposażenie, wybierając te produkty, które spełniają oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. Podstawą jest także bezpieczeństwo i jakość. Nasza oferta to wyłącznie najlepsze akcesoria sprawdzonych i zaufanych marek. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są to ładowarki z różnymi wejściami:

  • pojedynczym,
  • podwójnym,
  • potrójnym.

Klasyczne rozwiązanie to ładowarka samochodowa wpinana bezpośrednio do gniazda zapalniczki 12 V, która ma jeden slot USB do ładowania urządzenia. Przykładem jest model Aukey CC-Y13 USB-C 45 W. Chcąc zwiększyć komfort podróżowania kierowcy, ale również pasażerów można zdecydować się na inny produkt z naszej oferty - Aukey CC-T9 4x USB-A 54 W. Ta ładowarka umożliwia podłączenie aż czterech urządzeń jednocześnie. Można więc bez problemu korzystać z telefonu, nawigacji czy rejestratora jazdy, a w tym samym czasie pasażer naładuje także swój smartfon.

Ładowarki samochodowe dopasowane do każdych oczekiwań

Wybierając ładowarki samochodowe, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Jest to przede wszystkim liczba dostępnych gniazd. Zależnie od zapotrzebowania można zdecydować się na standardową ładowarkę z jednym wyjściem USB lub urządzenie z kilkoma slotami. Nie bez znaczenia jest typ dostępnych portów, wielkość akcesorium i jego kształt. Dobrze upewnić się wcześniej, czy wybrany model ładowarki wpasuje się w miejsce dostępne w samochodzie.